Klub Fitness Figura

More Website Templates @ TemplateMonster.com. April 02, 2012!
O Klubie

Klub Fitness Figura powstał z myślą o kobietach, które chcą aktywnie spędzać czas wolny, które świadomie mają potrzebę dbania o swoje zdrowie, kondycję fizyczną, o swój wygląd i o swoje ciało. Różnorodność zajęć pozwoli każdej z Pań znaleźć coś dla siebie, bez względu na to czy chce poprawić sylwetkę, kondycję, czy szuka sposobu na odstresowanie się po ciężkiej pracy, codziennych obowiązkach w domu i problemach rodzinnych.
Trzeba jednak pamiętać, że Fitness to nie tylko sposób na dobre samopoczucie, świetny humor, zrzucanie zbędnych kilogramów, zgrabną sylwetkę i jędrne ciało ale także klucz do dobrego zdrowia. Regularny i systematyczny trening poprawia funkcjonowanie układu krążenia, zapobiega najczęstszym chorobom cywilizacyjnym, poprawia odporność organizmu, wzmacnia układ mięśniowy, pomaga uniknąć problemów ze stawami i kręgosłupem, poprawia metabolizm. Wysiłek aerobowy jest dla naszego organizmu konieczny, szczególnie dla osób prowadzących siedzący tryb życia i nieuprawiających żadnego sportu.

Klub Fitness Figura działa od 2000 roku, wcześniej jako Studio Figura z siedzibą w Starachowickim Centrum Kultury a obecnie od 4 maja 2009 roku jako Klub Fitness Figura z siedzibą przy ul. Grzybowej 1 (wjazd od ul. Kościelnej).
Położony jest w zacisznym i spokojnym miejscu Starachowic, z daleka od centrum. Dodatkowym atutem jest duży parking przed Klubem, gdzie spokojnie można zaparkować samochód.
Klub Fitness Figura ma ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni, z czego 140 metrów kwadratowych zajmuje Lustrzana Sala Fitness, jest ona duża, przestronna, widna i daje możliwość komfortu ćwiczeń każdej klientce. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt nagłaśniający oraz sprzęt fitness: stepy, hantle, piłki, maty.
Klientki mają do dyspozycji własną szatnię, łazienkę oraz recepcję, gdzie można poczyta gazety fitness i kupić wodę, która jest niezbędna w trakcie ćwiczeń.
Zajęcia prowadzone są w małych grupach, więc instruktor ma bezpośredni kontakt z osobą ćwiczącą i sprawuje kontrolę nad prawidłową techniką wykonywanych ćwiczeń.


Droga
klientko pamiętaj


Na Fitness nigdy nie jest za późno, nie ważne że nigdy nie ćwiczyłaś, nieważne ile masz lat ważne, że zdecydowałaś się ćwiczyć razem z nami w Klubie Fitness Figura. Nie czekaj do poniedziałku, jak to zwykle bywa, tylko przyjdź już dziś a naprawdę regularnie ćwicząc, wzmocnisz, wymodelujesz swoje ciało i uzyskasz zaskakujący spadek wagi a ponad to nabierzesz lepszego, optymistycznego podejścia do życia.

Studio Figura